В средата на месец април започва изграждането на частта на метрото, която ще свързва Бизнес парка с останалата част от града. Това обяви кметът на София Йорданка Фандъкова.
"Само след 2 години служителите и клиентите ще имат възможност да идват до Бизнес парка с метрото. До края на месец март ще бъдат подписани договорите за двата лота на участъка. Разбира се ще затрудним малко придвижването през тези 2 години, но си струва търпението, за да има удобство за всички хора" каза Фандъкова.
Кметът на София обяви, че строежът на метрото ще включва и реконструкция на близо два километра инфраструктура около него. Това значи ремонт, разширяване и изграждане на някои булеварди и улици.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
В РАБОТЕН ДЕН шефът на държавната ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед