Мъжът, нападнал заместник-директор на столично училище, е настанен в психиатрия

Свързани новини

26.09.2024 12:12

Мъжът, нападнал заместник-директор на столично училище, е настанен в психиатрия

Видян 997 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

По разпореждане на Софийската районна прокуратура мъжът, нападнал заместник-директор на столично училище в ж.к. "Хаджи Димитър", е настанен в психиатрично заведение, съобщиха от прокуратурата.


На 24.09.2024 г. мъжът решил да се разходи и влязъл в двора на 42-ро СОУ в София. Той видял заместник-директора на училището, който му казал да излезе от там. Мъжът не го е направил, а се приближил до заместник-директора и му нанесъл удари в областта на лицето и гръдния кош.


По случая е образувано досъдебно производство. В материалите по разследването има данни, че лицето може да страда от психично заболяване, то е опасно за себе и за околните.


В тази връзка на 25.09.2024 г. наблюдаващ прокурор е разпоредил нападателят да бъде настанен незабавно в психиатрично заведение, където да бъде прегледан и да бъде изготвена съдебно психиатрично-психологична експертиза, която да установи какво е състоянието му.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Детето на японка и българин е странна комбинация: Много му се работи, ама го мързи да стане.