България губи най-много население до 2035 г. на континента - 18%. След нея е Латвия с 16.5% и Украйна - с 15.6%.
Припомняме, че за 10-годишен период България е намаляла с над 416 хиляди души или с население приблизително с размерите на област Бургас, отчетоха данни от анализ на Евростат за демографските тенденции в страните на ЕС.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Е, нали такава беше договорката със Запада. На партийната номенклатура, без лустрация или някакъв дискомфорт им се позволява да станат капиталисти,население 3млн по плана Ран - Ът. Останалите се ограбват до кожа, и те или измират или емигрират.МолЪ, това много ясно е формулирано, и парафирано от човекоподобният ни политически, икономически и еNтелктО - ален е-litter.
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и