Полският премиер Доналд Туск е бил глобен с 65 евро, понеже вместо да присъства на заседание на парламента, отишъл да играе футбол с приятели. Туск бил хванат в нарушението от наблюдателни журналисти от една от полските телевизии.
Министър-председателят ритал топка в обкръжението на вицето си Гжегож Схетина и още няколко политици. През това време в парламента обсъждали отчета на правителството за изпълнението на бюджета, след което била гласувана пенсионната реформа. Въпреки че премиерът се извинил публично за постъпката си, той трябвало да плати глобата в размер на 300 полски злоти. Политическият противник на Туск, президентът Лех Качински реагирал на провинението с въпроса: „Какъв беше резултатът?“. Туск заявил, че не помни как е завършил мача.
Както е известно кметът на София Бойко Борисов също е засичан не веднъж да спортува през работни дни. Макар че подритва топката, генералът се чувства в свои води на тенис корта.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед