Свързани новини

29.05.2018 09:46

Добрев: ГЕРБ са готови на всичко, за да не бъдат изхвърлени от властта

Видян 2174 пъти | Коментари 3
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Областните координатори на БСП проведоха съвместно заседание в централата на партията. На него те обсъдиха съвместната си дейност и основните насоки на работа, които ще се следват през следващата половин година. "Разчитаме много на вас, тъй като вие сте постоянно на терен и сте на пулса на местните проблеми" - това каза пред присъстващите Кирил Добрев, зам.-председател на НС на БСП. Според него те познават и хората, и проблемите по места, и чуват гласа на жителите на населените места. "Изминалите частични избори в селата Галиче и Беден ни дават ясен сигнал, че ГЕРБ са готови на всичко, за да не бъдат изхвърлени от властта и трябва да бъдем подготвени за евроизборите следващата година" - коментира още Добрев. Той обясни на всички за злоупотребите, които са били направени на последния частичен местен вот от управялващата партия, страха на хората и погазването на правото на глас - 28 години след началото на промените.


В рамките на работното заседание бяха обсъдени въпроси, свързани с техническата обезпеченост на местните клубове, връзката между отделните звена в организациите и начините на взаимодействие между отделните области. Продължава подмяната на старите членски карти, като по-голяма част от членовете на БСП вече разполагат с електронни членски карти - стана ясно на заседанието на областните координатори. Беше повдигнат и въпросът с достигането на левите печатни издания до максимално повече места в страната.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 003 Anonimen 30.06.2019 14:08

    БАЩА МУ ЩЕ СЕ ОБЪРНЕ В ГРОБА,КАТО ГО ЧУЕ КАКВИ ПРОСТОТИИ ГОВОРИ.БАЩАТА ИМАШЕ СОБСТВЕННО МНЕНИЕ,КОРЕКТНО ПОДПЛАТЕНО С ФАКТИ И ЗАТОВА БЕШЕ УВАЖАВАН ОТ ВСИЧКИ.НО МЛАДШИЯ ПОВТАРЯ САМО ТОВА,КОЕТО МУ НАРЕДЯТ,БЕЗ ДА СЕ ЗАМИСЛЯ.ЛОШО МНОГО ЛОШО,ТАКА БИЕ ПО АВТОРИТЕТА НА ПАРТИЯТА СИ.

  • 002 Бай Кольо 30.06.2019 14:08

    Момчето просто е тъпо, не му връзвайте косур! Голяма уста на празна тиква - БСПарче, какво да го правиш! Слава Богу, никой не го бръсне и за слива.

  • 001 Мичето 30.06.2019 14:08

    Красавецът, на мама!

RSS

Най-нови

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола в Европа е ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.

Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:

- Мадам, по слух ли паркирате?

към хороскоп хороскоп

дева

Внимавайте с документите

Днешният ден ще премине под знака на интензивната