Вредната безалкохолна напитка кока-кола вече ще се консумира само извън училище, предаде Всеки ден. Директорите на голяма част от учебните заведения в София забраниха внасянето на бутилки и кенчета в класните стаи, като дори вкараха нововъведението в училищния правилник. С колата дотук!, гласят нови табелки, налепени в някои училищни кабинети.
Най-популярното безалкохолно бе зачеркнато от учителите, след като бе единодушно причислено към енергийните напитки. „Децата нямат мярка, пият по 1 литър, превъзбуждат се и после не внимават в час", обясни класна ръководителка в централно софийско училище. Учениците разказаха, че редовно си купуват и консумират кока-кола и дори - енергийни напитки, знаейки колко са вредни.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед