Честит празник на лекарите, не на докторите, както често ги наричаме. Защото докторите напоследък се наодиха. Ето премиерът например е доктор, което е старият кандидат на науките, в противопожарното дело. По хоби е и вирусолог във времена на коронавирус. Но истинските лекари са онези, които държат живота в ръцете си - своя и на всички нас. Да бъдат здрави! И, когато всичко отмине, а това ще стане и то скоро (ад няма да има, хеле по Великден, та даже свързването на понятията е удивително, особено за хора, които се водят християни), дано се сетим пак, че лекарите и техните медицински сестри не са терористи, не са ни врагове, които да сбиваме, когато сме недоволни от нещо в живота си, че трябва да им даваме своето уважение от всякакъв вид и характер.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед