„Няма как да оправдаем закъснението или отсъствието на премиера, когато става въпрос за вот на недоверие към правителството“, това каза зам.- председателят на ПГ на „БСП за България“ Антон Кутев. Той попита- дали министър-председателят знае, че има вот на недоверие. „Призовавам председателя на Народното събрание да обяви почивка, тъй като не можем да обсъждаме вота без министър-председателят да е тук“, призова Антон Кутев.
Таско Ерменков: Страх ли го е г-н Борисов да дойде в парламента?
„Вече един час министър-председателят, срещу чието правителство е този вот , няма политическа смелост да дойде в Народното събрание“, заяви народният представител от ПГ на "БСП за България" Таско Ерменков. Той попита- страх ли го е или няма уважение към парламента, който с гласуването си го е направил министър-председател. „Няма държава, в която се гласува вот на недоверие за корупционната политика на правителство и премиерът да не присъства. Искам почивка до идването на премиера“, заяви Ерменков. След неговото искане председателят на Народното събрание обяви 15 мин. почивка.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Полският премиер Доналд Туск заяви, че ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази