"Бойко Борисов имаше 12 г. да реформира здравната система", заяви президентът Румен Радев в Добрич в отговор на въпрос дали се обижда от думите на експремиера, че е "българоубиец".
"Продължаваме да слушаме гузната истерия на политика, който разсипа българското здравеопазване, прогони лекарите, игнорира протеста на сестрите", посочи държавният глава. "За повече от 10 г. Борисов можеше да изгради национална детска болница, да достави медицински хеликоптери, да задържи младите лекари в България, а сега се опитва да прехвърли своята отговорност върху другите"", каза Радев.
"Правителството прави всичко възможно да овладее кризата с К19", категоричен е президентът.
Снимка:БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Радев да си гледа собствената паница, че ще надмине и крадливата Мутра по щета
Държавата предвижда 30% увеличение на ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия