Американският президент Барак Обама отпътува тази сутрин от лондонското летище Станстед за Страсбург (Източна Фрнация) за срещата на върха на НАТО, предадоха АФП и БГНЕС.
Президентският самолет Еър Форс 1 излетя от Лондон малко след 8,50 ч местно време. Президентът, придружаван от съпругата си Мишел, беше принуден да стигне до летището с кола, а не с хеликоптер, както беше предвидено, заради гъста мъгла. Барак Обама продължава първата си голяма обиколка в чужбина във Франция и Германия след като вчера присъства срещата на върха на Г-20 в Лондон.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Инициативата свързва история, вяра, ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед