15.06.2019 09:06

Българите: САЩ е по-голяма заплаха от Русия

Видян 2840 пъти | Коментари 3
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна


В България Русия е смятана за заплаха само 7% срещу 25%, които казват, че трябва да се пазим от САЩ,  сочи проучване на Атлантическия съвет. Експертите  анализираха настроенията в страните от Централна и Източна Европа по отношение на Русия и САЩ. В Словакия 41% от респондентите смятат за истинска заплаха САЩ, а Русия само 26%.



"Въпреки факта, че всички страни в региона са членове на НАТО, 23% смятат САЩ за вероятна заплаха. Още по-лошо е това че в България и Словакия повечето хора смятат, че основната заплаха за техните страни е САЩ, а не Русия", обясняват авторите на доклада, които отбелязаха „тревожна тенденция”.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 003 Реалистът 30.06.2019 14:08

    И това е резултат на 29 години денонощно промиване на мозиците на населението на подмандатната територия?

  • 002 Anonimen 30.06.2019 14:08

    Колкото и да се опитват да ги зомбират за 29 години не успяват да постигнат нищо, така че българите не са зомбирани и правилно разсъждават.От запад за нас нищо добро не е дошло, няма и да дойде така е и в исторически план.

  • 001 телеман 30.06.2019 14:08

    Според един Видим-Невидим ортомотодук, Калин някой си, дето неможе да пръдне без да плюе срещу Русия, цяла България е срещу Русия.

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


"Моля, не повръщайте под масите! И там има ора..." - Надпис във врачанска кръчма

към хороскоп хороскоп

стрелец