Свързани новини

21.11.2020 09:41

Майката, убила децата си, призна

Видян 4056 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Васка Въсевска.


Напрежението в семейството на Кристина и Георги всъщност назряло още преди месец. Тогава мъжът завел дело за попечителство, а Кристина и децата напуснали дома му и отишли при нейните родители. През цялото време тя не позволявала на Георги да вижда децата.


Двойното убийство 32-годишната Кристина извършила малко след 17:00 часа вчера, сочат данни от разследването.Версията е, че останала с децата си сама вкъщи, в пристъп на ярост жената по брутален начин отнела живота на невръстните си син и дъщеря - момче на 5 години и момиче на 3 години.


Какво се е случило в часовете преди убийството обаче засега не е ясно. Според едната версия Кристина е била жертва на системно домашно насилие. Тя е водила дело срещу съпруга си - Георги Трайков. Вчера двамата се скарали, Георги излязъл навън, а според източници на NOVA жената убила децата, за да му отмъсти.


„Жената няколко пъти се е разделяла с мъжа, след това са правили опити за събиране. Последният опит за събиране бил преди няколко дни, очевидно вчера, в късния следобед е станал поредния семеен скандал и това вероятно е отключило някакви тежки психически и социални проблеми”, обясни Атанас Стоянов, кмет на Сандански.


Според близките на мъжа обаче скандал между двамата не е имало. Те са категорични, че майката е убила децата, вследствие на психически проблеми.


„ Тежка шизофреничка, което е криено от майка й и баща й. Само шизофреник може да го направи това - разбирате ли, никой друг. Аз обвинявам най-много майка й и баща й, защото те са я крили. Тя беше затворена, не говореше, празен поглед, но майка и баща й никога не са предупредили”, обясни лелята на Георги - Васка Въсевска.


Напрежението в семейството на Кристина и Георги всъщност назряло още преди месец. Тогава мъжът завел дело за попечителство, а Кристина и децата напуснали дома му и отишли при нейните родители. През цялото време тя не позволявала на Георги да вижда децата.


„ И миналата вечер се е обадила на племенника ми, че баща й я бие, сега бил ли я е, не я ли е бил, просто на нея не може да се вярва, не се знае какво става. И отишли, и Гошо пак да не кажат нещо, племенникът, взел полицаите, отишли, взели се, прибрали са се тука, дори той ми се обади.  И вчера снаха ми отива на работа в 12.00 часа, племенникът отишъл да докара дърва за парното и тя през това време го е направила”, смята лелята на мъжа.



 След двойното убийство обаче спорът за децата в съда няма да се състои - никога.


Кристина работи в училище като касиер, Георги е горски служител. Според близките им семейството не е страдало от безпаричие.


 


 Източник: Нова тв



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.

Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:

- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?

- Ъъъъ, четири.

- Добре. Корен квадратен от 100?

- Ами, десет!

- Отлично. Кой е убил Ботев?

Блондинката замълчава.

- Не знам, - накрая казала тя.

- Добре, помислете и елате утре

Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:

- Взеха ли те на работа?

- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!