30.10.2020 15:02

Фандъкова грабна приза Кмет на гражданите

Видян 4422 пъти | Коментари 1
Гласували 2 рейтинг: 3.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Благодаря на гражданите, на общината, на кметските наместниците, на организаторите на конкурса, заяви кметът на Павел Баня Иса Бесоол - победител в категорията в раздел малка община, и обеща да продължи да работи в същия дух.


Гражданите са най-важни за нас, те са ни натоварили с много отговорности и очаквания. Това е награда за общинската администрация. Kmeta.bg ни предават безценния опит на колегите от другите общини. И за в бъдеще се надявам да продължим със същите темпове, каза кметът на Павликени инж. Емануил Манолов - победител в раздел средна община, при получаването на отличието си.


"Пожелавам на екипа на Kmeta.bg да продължи да следи работата на кметовете. За мен е огромно удоволствие да приема тази награда от г-жа Ковачева, която във всеки един момент изпраща сигнали в полза на хората. За мен тази награда е знак, че успяваме да включим повече хора в работата на града. Много често позициите на хората са коренно противоположни и от там идват трудностите. Чрез програмите "Култура", "Европа" "Зелена София", "Социални иновации" много граждани се включват в живота на града. Последната инициатива, която предложих, е "София избира". Надявам се всички усилия да ангажират все повече граждани, за да правим града си по-добро място за живеене", заяви столичният кмет Йорданка Фандъкова - победител в раздел голяма община.


Събитието се проведе при спазване на всички противоепидемични мерки и под мотото "Бъдете здрави".


Над 600 хиляди българи участваха във вота за определянето на най-добрите градоначалници за 2020 г.


Конкурсът ще бъде излъчен в ефира на БНТ1 от 23:30 часа тази вечер.


Снимка: Красимир Свраков/Kmeta.bg


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 30.10.2020 17:51

    Както си управляват в лъжа, така и си раздават наградите с лъжа. Йорданка Фандъкова освен, че с манипулации стана кмет на столицата, тя е най-лошия, компроментиран и некомпетентен кмет, с най-големи разхищения на средствата на столичани, с най-изявени корупционни схеми, водещи до ремонти на ремонтите и най-непрозрачното разходване на общинските средства - "Топлофикация" тотално е източена и де факто пред фалит, огромните средства за чистотата са пълна загадка, след като София никога не е била по-мръсна и мърлява, приятелската фирма "Софийска вода" беше наградена с анекс на тъмно с минимална печалба от 17%, каквито "дарения" други фирми нямат....мафия!

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:

- Какво значи това?

Той:

- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.

Тя:

- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!

 

 

към хороскоп хороскоп

телец