Най-големият и най-старият град в Австралия – Сидни, се оказа по-добра дестинация за туристите от Ню Йорк, известен като Голямата ябълка, и Градът на любовта Париж.
4-милионният мегаполис на Зеления континент бе признат за най-добрия туристически град в света. Сидни е получил най-високи оценки от туристите, които са взели участие в проучване на американското списание Conte Nast Traveler.
Според статистиката през 2004-а той е бил посетен от 7,8 млн. австралийски туристи и 2,5 млн. посетители от чужбина.
Анкетираните оценяват известни градове по света по критерии като дружелюбна атмосфера, култура, забележителности, съотношение между цена и качество на услугите, привлекателност на магазините.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Президентът на САЩ Доналд Тръмп е ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия