"Столичен електротранспорт" иска средства за монтирането на камери в трамваите и тролейбусите заради вандализма и кражбите на билетни автомати, се посочва в писмо на дружеството до Столичната община, цитирано от БГНЕС.
До момента са откраднати 30 билетни автомата с общо 6541 лева в тях и са счупени 13 валидиращи устройства, монтирани в близост до вратите. Дружеството е понесло загуби в размер на 38 204 евро, посочва в писмото си Евгени Ганчев - изпълнителен директор на "Столичен електротранспорт".
Освен това в електротранспорта са зачестили проявите на вандализъм - късане и рязане на седалките, изкъртване на тръбните ръкохватки, изкъртване на ламинирани облицовки на пътническите салони, особено след футболни мачове и при стълкновения на феновете на двата отбора. От дружеството искат след поставянето на видеонаблюдението в "Центъра за градска мобилност" да бъде оборудвано работно място, откъдето сигналът да се следи и се подава информация към СДВР.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Този ден ще ви помогне да се освободите от ненужни