„Лятото ние най-правилно управлявахме кризата и пуснахме масово да се развие вирусът ”, заяви премиерът Бойко Борисов по време на онлайн заседание на МС. „Тогава помните колко беше слаб, лек. Тогава в Европа затваряха (б.р. всъщност цял ЕС беше отворен). И какво стана сега? Австрия има 6000", продължи анализа си той.
Според Борисов през лятото управляващите в България са управлявали най-добре кризата със заразата и умишлено били пуснали масовото разпространение на К19. Не става ясно обаче какво са целели властите с това.
От думите му също излезе, че той е доволен от ситуацията с развитието на заразата и че страната ни прилага по-добри мерки от държавите, които обявиха строги ограничения.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Болен човек в буквалния и преносния смисъл. До кога ще бръщолеви глупости и нелепости?!
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…