08.08.2020 11:08

Борисов в Сарая след конференцията

Видян 12355 пъти | Коментари 4
Гласували 5 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Премиерът Бойко Борисов е бил на неофициално и не е ясно дали приятелско посещение в дома на почетния председател на ДПС Ахмед Доган - т.нар. Сарай, научи 19 минути от 3 абсолютно независими източника. Според информацията ни това е станало скоро след конференцията на ГЕРБ, чийто смисъл така и не се разбра. Но заради боя над журналист, адвокат и икономист от охраната на форума (и на други по-раншни събития на партията) стана повод САЩ и ЕС да отправят повече от сериозни предупреждения към българската власт, каквито са дошли и от трети страни. Премиерът не е изглеждал в обичайното си добро настроение в Сарая, не е заснел срещата в своя колоритен фейсбук канал, наричан преди Севда ТВ. Каналът остана без бранд след напускането на медийния съветник на министър - председателя Севдалина Арнаудова. И заместването й с кадър на БСП, намиращ се в правителствената пресслужба от Тройната коалиция насам - екипа на Станишев, т.е. при всичките 3 кабинета на Борисов и 2 служебни на Плевнелиев.


снимка: правителствена пресслужба



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 004 Anonimen 08.08.2020 23:23

    Този тип е пълна потрес! Това задкулисие не можа ли да се спре на някой по-читав и грамотен или и те са същите престъпници и мутри като избраника си?!

  • 003 Anonimen 08.08.2020 13:31

    Мутра Човек с криминално поведение, принадлежащ предимно към организираните престъпни среди, обвързани с властта и превърнали се в обществено-политическо явление след 1990 г. Човек с особени антропологични белези, с триъгълни плещи и квадратна глава; със силно агресивно поведение. Нетактичен мускулест мъж с криминално досие. По думите на ген. лейт. Бойко Борисов - добре облечен бизнесмен. Някой, който много прилича на Бойко Борисов... Ха-ха, гледай го тоя - прилича малко на Бойко Борисов като млад! ... Само дето не му е провървяло толкова в живота и си е останал просто една мутра-охраните... (https://www.bgjargon.com/word/meaning/%D0%BC%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B0) Думата „Мутра“ в буквален смисъл изразява негативното отношение на обществото към определена група. Тя се свързва с физически силни и ниско интелигентни индивиди, изпълнители на противозаконни задачи в престъпни организации, враждебно настроени и склонни към насилие спрямо обикновените хора. За никого не е тайна, че в годините на прехода една определена група, наречена от обществото за по-кратно „мутри“, утвърди властта си по силов и незаконен начин върху средства за производство и към днешна дата оказват огромно икономическо влияние върху българското общество, а оттам - и по отношение на българската култура, политика и изкуство. Ограниченият мироглед на тази властова прослойка се отразява върху политиката, който се проявява в системна корупция и некомпетентност, както и липса на върховенство на закона. Ставаме свидетели как това влияе и на икономиката като на лице са огромно неравенство между бедни и богати, липса на конкурентоспособност, неефективно усвояване на евросубсидии, укриване на данъци и т.н.. И не на последно място и в културата, където пошлостта вземат връх не само в музиката, театъра, но в модата. Безспорен факт е, че с продължителното налагане на икономическата си власт в продължение на 30 години, мутрите се превръщат във властващата олигархия, която все повече се слива с държавата и налага модела на примитивния капиталистически авторитаризъм. През последното десетилетие ставаме свидетели на един дивашки капитализъм. Към днешна дата за българското общество мутрата е въплъщение на възтържествувалата духовна деградация и ограниченост, доминантно мислене, силови действия, общувайки по между си с обръщения като „братко“ или „браток“. https://pogled.info/avtorski/Diana-Dimitrova/mutri-van-vsyako-govorene-na-borisov-i-horata-okolo-nego-se-prevrashta-v-pozoren-fars.119033

  • 002 Тиквоний 08.08.2020 13:30

    Писмо от улица "Кратуна" Борисов е наказание за нашите грехове Дата 07.08.2020 30118 Валентин Вацев https://pogled.info/avtorski/Valentin-Vatsev/borisov-e-nakazanie-za-nashite-grehove.119064

  • 001 Anonimen 08.08.2020 12:54

    Положението на Борисов,никога не е било толкова тежко и непредсказуемо.Слаломите между сараите,офисите на неговите сподвижници,есемесите с неиндефицирани "обекти",неграмотните му съветници,кухите дървени "патерици4 от Русе и Бургас,всичко това на куп,го натика в улица без изход.Той не разбра,че "съветите" на бургаския му "партньор",го вкараха в един лабиринт от където няма излизане.Лидер си на най голямата пария в България!Защо послуша тези,които ако утре са изборите,партийките им ще са зад борда и то много зад.Капанът "щракна"и едрия "дивеч"се оказа вътре!

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.

Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:

- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?

- Ъъъъ, четири.

- Добре. Корен квадратен от 100?

- Ами, десет!

- Отлично. Кой е убил Ботев?

Блондинката замълчава.

- Не знам, - накрая казала тя.

- Добре, помислете и елате утре

Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:

- Взеха ли те на работа?

- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!

 

 

към хороскоп хороскоп

близнаци