18.03.2009 19:26

Ивайло Калфин получи грамота „Златно сърце” от Дома за деца в Разлив

Видян 3259 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Вицепремиерът и министър на външните работи Ивайло Калфин посети днес Дома за деца, лишени от родителски грижи “Свети Иван Рилски” в село Разлив, община Правец, съобщи пресцентърът на МВнР за БГНЕС.


Децата от Дома поканиха министъра на гости, в отговор на тяхното посещение в София по Коледните празници. Тогава служителите в Министерството на външните работи подпомогнаха финансово детския дом. Бяха закупени трайни храни, матраци, шкафове, бюра и столове. На Дома бяха дарени фотоси и картини, книги, филми и музикални дискове. В отговор на тази благородна инициатива министър Ивайло Калфин получи днес грамота „Златно сърце”, връчена му от директора на Дома. Децата показаха на министър Калфин обновените си спални помещения, компютърна зала и класните си стаи. Вицепремиерът покани малчуганите отново да посетят Министерството на външните работи и ги увери, че там те имат много приятели. И този път децата от Дома бяха зарадвани с подаръци. Те получиха зимни якета, дарени от служителите на министерството. Общинският кмет Красимир Живков връчи на министър Ивайло Калфин Знака на община Правец в знак на благодарност за благородната инициатива.


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.

Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:

- Мадам, по слух ли паркирате?