Министерството на правосъдието на САЩ отново ще изпрати свои представител в България, във връзка със случаите на корупция в страната ни. Той ще трябва да следи за изпълнението на върховенството на закона. Това разкри посланикът на САЩ Ерик Рубин в интервю за Свободна Европа.
„Заради проблемите с върховенството на закона и корупцията, в посолството в София отново пристига специалист по въпросите на правосъдието”, сподели Рубин.
“Откакто съм тук засилихме сътрудничеството си по отношение на върховенството на закона." Попитан дали проблемите с корупцията в България могат да бъдат назовани с по-конкретни имена, Рубин отговори, че всяка страна сама трябва да определи размера на проблема и да го назове.
Припомняме, че годишният доклад на германската Фондация Фридрих Науман, който изследва състоянието на 45 държави, постави България на последно място по върховенство на закона сред страните от ЕС и останалия континент за 2018 г.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!