Свързани новини

23.12.2018 07:32

Иванчева извън ареста: Малтретираха ни

Видян 3969 пъти | Коментари 2
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

"Това е перверзия, прокуратурата да държи толкова да сме затворени. Никога няма да си позволя да наруша домашния арест и да се върна там, където ни малтретираха и унижаваха." Това заяви Десислава Иванчева в първия си коментар извън ареста.


Отстранената кметица на столичния район "Младост", заместничката ѝ Биляна Петрова и бившият кмет на района Петко Дюлгеров бяха задържани в центъра на столицата на 17 април с белязани пари. Днес Иванчева и Петрова напуснаха ареста на ул. "Майор Векилски" с патрулка на столичното 7-о районно управление на полицията, която ги откара до домовете им. Тримата остават под домашен арест.


Иванчева бе посрещната с букет цветя от съседи. Призна, че я е страх да не се върне в ареста, защото прокуратурата не е оттеглила искането си за това. Решението на Апелативния специализиран съд се очаква след празниците.


"Това е един лош и лъжовен свят. Много неща разбутахме, например откраднатите 14 апартамента от времето на Борисов като кмет, пуснахме ги на прокуратурата, разследване няма", каза отстранената кметица, цитирана от bTV, но подчерта: "Не обвинявам никого".


Тя допълни, че няма угризения за свършената от нея работа и ще съди експертите, изготвили докладите по делото.


„Прокуратурата излъга, Гешев каза, че сме броили парите, а г-жа Петрова си ги била сложила в чантата, оказа се, че няма такова нещо. Смаза ме, че може такива хора да не направят правилните експертизи”, допълни Иванчева.


Снимка:бТВ




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 30.06.2019 14:08

    алчни,нагли и грозни сте,кой ви прикрива?

  • 001 Anonimen 30.06.2019 14:08

    Някаква тиквена подметка се обажда от дупката ,е колко ти платиха бе тролче да защитаваш цацаратурата и боко тиквата

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.

Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:

- Мадам, по слух ли паркирате?