Актьорът Джерард Бътлър ще се върне на български терен за снимките на нов филм от поредицата Код. Вече се работи по четвъртата част на лентата с името Night Has Fallen, а от студиата Ню Бояна вече потвърдиха в социалните мрежи, че клапата ще щракне и в София. На режисьорския стол ще седне Рик Роман Во, който направи и Код: Ангелът. Сценарият е поверен на Робърт Камин. По всяка вероятност новият екшън на Бътлър ще изпревари у нас снимките на Непобедимите 4, за който Силвестър Сталоун от доста време събира звезден актьорски екип, съобщава агенция Монитор. Бътлър обяви, че има намерение да прави още няколко филма у нас, сред тях са Бърлога на крадци 2 и Кандахар. В първия той ще е ченге, а във втория ще влезе в кожата на военен. Очаква се холивудския актьор да събере екип и за една екшън фантастика, чието действие ще се развива, след като Земята почти е била унищожена от небивало по размери изригване на слънцето.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед