Свързани новини

02.08.2009 12:47

Аршавин: Ливърпул са по-труден съперник от Юнайтед

Видян 1746 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Руският полузащитник на Арсенал Андрей Аршавин заяви, че тима на Ливърпул е много по-труден съперник за преодоляване от английския шампион Манчестър Юнайтед, съобщава БГНЕС.


Халфът заяви за списание "FourFourTwo": "Никой от тимовете в Англия не е лесен за побеждаване. Много зависи обаче от хода на самия мач. Фулъм бяха особено тежък опонент, не е забавно да се играе срещу тях. Те бяха много организирани, дисциплинирани, постоянно ти висят на врата. Ако говорим за Ливърпул и Манчестър Юнайтед, много по-трудно e да се играе срещу Ливърпул". Аршавин коментира и трансфера на Кристиано Роналдо в Реал Мадрид: "Невъзможно е да замениш Кристиано Роналдо и аз се надявам Юнайтед да бъдат по-слаби. Ако имаше много играчи като него, Реал нямаше да платят 80 милиона паунда. От друга страна обаче, Алекс Фъргъсън е печелил титли през годините, много от тях без Роналдо, така че той знае как да успее с други играчи. Аз смятам обаче, че ще има трябва време за компенсират неговата липса и се надявам да се възползваме от това и да бием Юнайтед". Коментирайки футболната философия на Арсен Венгер, Аршавин заяви: "Аз не искам ние да играем само заради самия резултат, искам да продължим както до сега, с любов. Аз обичам атакуващия футбол! Моят мироглед е - нека да вкараме повече голове, отколкото получим от съперника. По-добре е това, отколкото да висим пред нашата врата и да се надяваме на някакъв шанс за гол във вратата на противника. Както и да е, ако погледнете Арсенал, нашият състав не е направен за да бие с 1:0. Точно заради това на "Емирейтс" идват по 60 000 зрители - те иска да видят нещо хубаво, нещо запомнящо се".



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

телец