Звездата на Манчестър Сити Робиньо заяви, че няма никакви проблеми между него и партньора му в атака Крейг Белами.
Двамата се скараха в съблекалнята след загубата на Сити от Портсмут, но въпреки това бразилецът твърди, че няма никакви проблеми между двамата. "Определено не ми харесват разправиите в съблекалнята, но това което се случи беше незначително. Навсякъде по света може да се случат неприятни спорове между съотборници след загуба и след това бързо да бъдат забравени. В нашата кавга Белами ми каза, че не съм се пласирал добре, когато е бил в добра позиция, но това е решение, което се взема на момента от играча. И двамата си крещяхме, нормално и двамата сме с буен темперамент. След разправията аз бях наистина разстроен. Треньорът говори и с двама ни и всичко спря до там. Сега в съблекалнята всичко е ОК", каза Робиньо.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед