Когато някой ми каже: "Абе, няма вече добри хора", това е толкова смешно, отвратително, нихилистично. Страната се пука по шевовете от ...
"Аз и членовете на ЦИК ще работим за ...
Професионалните ангажименти и кариерното развитие ще