Аз съм перфекционист, което означава, че често съм неблагодарен. - Елизабет Бард
Психолозите смятат Синдрома на отличника за проблем, който може да се развие в невроза, а по отношение на перфекционизма някои ...
Първи случай на ебола в Европа е ...
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази