Около 280 хиляди души в София ползват най-удобния, екологичен и бърз транспорт - метрото, съобщи столичният кмет Йорданка Фандъкова. ...
Парламентът прие на първо четене промени ...
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова