Вие, днешни така наречени десни лидери. Питам ви - как не ви е срам? Как можахте да паднете толкова ниско, че аз да се срамувам, че някога ...
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и