27.06.2016 15:53

Снимат 11-и сезон на Столичани в повече

Видян 1732 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

През уикенда започнаха снимките на 11 сезон на любимия комедиен сериал на зрителите Столичани в повече. В него, добре познатите и любими герои – Лютови, Чеканови и техните приятели, ще се забъркат в нови приключения, а мястото на срещата ще бъде в Извор. Двете вече приятелски семейства ще продължат да се борят с финансовите си затруднения, а в новия сезон хората с парите ще бъдат Яна и Радко. Защо Лютови и Чеканови се връщат в Извор, как ще управялват финансите си Радко и Яна, какво ще се случи с отец Григорий, Пацо и младите тв продуценти предстои да стане ясно през есента в ефира на бТВ. Стартът на снимките съвпадна и с финала на анкетата за любима реплика на зрителите от сезон 10 на Столичани в повече. Феновете на сериала гласуваха на сайта btv.bg и определиха това да бъде реплика от четвърти епизод, в която Гълъбина се обръща към Радко с въпроса: „Абе, Радко, как домашно насилие? Нали баща ти те би по взаимно съгласие?”. Репликата събра 27% от зрителския вот и стана най-предпочитаната измежду всички останали фаворити на зрителите.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

скорпион