24.02.2009 11:22

Откриха бомба пред "Планет"

Видян 2242 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Съмнителен пакет беше открит до заведението „Планет” на столичната улица "Оборище". Сигналът е получен минути след 7 часа, съобщиха от МВР, цитирани от Дарик. На мястото бяха изпратени екипи на ДОТИ, като полицията беше отцепила района. По-късно се установи, че в пакета е имало взрив, съобщиха от полицията. Бомбата е била взета от експерти от ДОТИ и отнесена, като предстоят експертизи, за да се установи видът и количеството на взрива.  


Правен е опит устройството да бъде взривено през нощта, но дефект в бомбата е попречил това да се случи, предаде Дарик. Районът около заведението вече не е отцепен, блокадата е вдигната и движението се установява нормално.


По последна информация от БГНЕС охранителни камери са съхранили запис от часовете между 3.00 и 7.08 часа. Това е времето между затварянето на клуба и момента на подаването на сигнала за забелязания пакет. Предстои криминалисти от СДВР да огледат записите, които ще бъдат предоставени от собственика и охраната на клуба



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

близнаци