12.09.2016 09:55

НЕ! Банкович, където вдигат пълни чаши и чинии на клиенти и ги наричат „лоши”

Видян 4112 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

   Как бихте се почувствали, ако в ресторант, където ходите от години и то нерядко, ви вдигнат полупълна чаша? Докато разказвахме на приятели какво ние изпитахме , оказа се, че на тях пък на същото място – ресторант Банкович в Борово – иначе елегантен и с добра кухня, пък не и евтин, са им вдигнали пълните чинии. Причината – наближаването на 22 часа. В нашия случай, понеже бяхме предупредени още със сядането, че след 10 вечерта трябва да влезем в салона, а не можем да останем в импровизираната градина, това се случи цели 10 минути по-рано. На другите маси, с по няколко деца в компаниите, тичащи и викащи с пълно гърло, изобщо не им казаха каквото и да било. Иначе и без бой щяхме да си влезем в 10. Но не в без 10. Пък и не ни се беше случвало да ни вдигнат пълна чаша в никой ресторант в 62 държави  на тази планета.


Още по-шокираща беше реакцията на точно този коментар – че това е същински прецедент. „Не смятате ли, че сте много лоши”, попита келнерката, която очевидно си няма никакво понятие от сервитьорската професия и от обслужване изобщо. Защото, освен правилото, че клиентът винаги е прав, елементарното възпитание изисква никой да не обижда никого, особено, след като сам е предизвикал проблем.


Най-забавното обаче дойде накрая. След около час, когато си платихме немалката трицифрена сметка за трима души, на персонала му се дотръгва, та ни призоваха на своя ред ДА СЕ ВЪРНЕМ В ГРАДИНАТА, нищо че сакраменталният 10-и час отдавна бе отлетял, за да можели да заключат.   


Никога НЕ ХОДЕТЕ в този ресторант, за да не ви карат да се чувствате като пълни идиоти.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Никола Цолов ще кара догодина във ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


- Скъпа, ако умра, не ме жали дълго, омъжи се повторно, радвай се на живота, бъди щастлива. Само те моля да възпитаваш добре децата ни.
- Престани вече! Най-нормална супа е. Като не искаш, не яж!

към хороскоп хороскоп

телец

За вас този ден бележи началото на нова лична фаза

За вас този ден бележи началото на нова лична фаза. Ако