Как би звучал Брамс, ако беше наш съвременник ще покаже флашмоб в метрото утре. Събитието ще се проведе между 17.15 и 18.00 ч., а мястото е метростанция Сердика. В музикалното приключение ще участват Симфоничния оркестър на БНР и DJ Досю Амурджиев.
Флашмобът има за цел да покани публиката на концерта на Брамс Remixed, с който на 30 ноември ще бъде открит Новогодишният музикален фестивал в НДК.
Новаторското музикално събитие Ако Брамс се беше родил днес отразява световните тенденции в класическата музика и показва трансформацията на един класически шедьовър, когато срещне нов прочит от съвременен джазмен.
Музикалното приключение вече е покорило много европейски сцени, а сега е ред и на София.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Този ден ще ви помогне да се освободите от ненужни