„Имам щастието да живея в един от най-красивите градове в България… за да мога уверено да кажа, че най-после духът и мъдростта на София са в сигурни ръце. Възхищавам се на интелекта и силата на характера на г-жа Йорданка Фандъкова, на работохолизма, толерантността и уважението, с които се отнася към всички!" Това написа в профила си във Фейсбук естрадната прима Лили Иванова. „Г-жо Фандъкова, желая ви много здраве, лично щастие… Бъдете силна! Успех! Oставам с цялото си уважение към вас!". Така завършва публикацията си в социалната мрежа Лили.
Изпълнителката на Детелини се срещна с кмета на София Йорданка Фандъкова през септември. Тя посети Столичната община, като по време на визитата й там двете говориха предимно за култура. Лили остави и автографа си върху диск от последния свой албум.
колаж: Лили Иванова
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед