Коледно селище с ледена пързалка се открива утре пред Народния театър “Иван Вазов” за четвърта поредна година, информира БГНЕС.
Инициативата е част от проект на Мобилтел и Столична община за създаване на празничен коледен дух в столицата и спортни навици сред младото поколение. Селището включва открита ледена пързалка от 600 кв. м. и магазинчета за продажба на играчки и лакомства. Ще има и коледни къщички, които са доставени от Австрия. Те са отопляеми и в тях на посетителите ще се предлагат храна и напитки.
Ледената пързалка ще работи денонощно. 200 чифта кънки ще се дават под наем, който ще е 4 лева за цял ден. Входът за пързалката също ще е 4 лева, а децата и учениците от държавните училища ще се пързалят безплатно сутрин до 10 часа. Коледното селище ще работи до края на март 2010 г.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед