Битката между Анджелина Джоли и Мишел Пфайфър явно наистина ще бъде епична, съдейки по първия трейлър към втората част на Господарка на злото. Няма да има сватба, категорична е героинята на Джоли, която всъщност е злата орисница на Спящата красавица. Във втората част на филма Пфайфър е в ролята на майката на чаровния принц, който иска да се ожени за Аврора. Злата орисница Злодеида и кралица Ингрид влизат в зловеща битка, която ще разтресе целия магически свят и ще разкрие, че Злодеида не е единствената от своя вид, което надали ще доведе до нещо добро. Любовта между Аврора и принц Филип е обречена на тежки изпитания, а магията ще властва като невидима покривка над всички съдби в кралството. Премиерата на филма у нас ще бъде на 18 октомври.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед