Gelateria Diana е новото място за хубав сладолед в София. Ул. Родопски извор, на която се намира, тръгва от бул. Тодор Каблешков, между Бесо и ъгъла с бул. България – последния светофар преди Околовръстното. Заслужава си да минете през откритото тази седмица заведение, за да се позабавлявате. Къде другаде ще намерите, наред със стандартните видове, сладолед с название Кафето на професора. Или с вкус на хляб и конфитюр например. Ние, нали знаете, че йогуртът ни е стандарт, сме предоволни от тукашния, гарниран с портокал и ядки. Двойният шоколад също е топ. Обстановката е минималистична, обслужването е добро, просторът е изненадващо голям, а количката за сладолед засега е декорация, но ще върши доста работа през лятото.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед