Кралят на британската соул музика Omar идва за първият си концерт в Sofia Live Club. Събитието ще се състои на 5 декември от 23 часа. Изпълнителят ще пристигне в София със своя лайф бенд, за да представи последния си седми студиен албум The Man. С уникалния си и иновативен стил, дълбок и плътен глас Omar се нарежда в челните редици на най-добрите и успешни соул изпълнители в света. През годините британският изпълнител печели различни световни награди, работил е с легенди като Stevie Wonder, Erykah Badu, Angie Stone, Common, Estelle и др., а през 2012 г. е удостоен с честта да стане член на Британската империя, избран лично от кралицата за заслугите и постиженията му в музикалната индустрия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия