06.06.2017 14:00

Victoria Group® Hotels and Resorts със зелен Оскар от конкурса на b2b Media

Видян 1781 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

  За седма година b2b Media отличи Най-зелените компании в България, показали и доказали, че постигат промени в своите екологични показатели и развиват бизнеса си по отговорен за природата начин.Проучването е уникално за България и отчита постигането на "зелени" цели и корпоративни стратегии. Victoria Group® Hotels and Resorts  получи зелен Оскар в категория Туризъм, хотелиерство и развлекателна индустрия. 


„Благодаря на журито за оценката и признанието. Да променяме средата в която живеем е отговорност преди всичко към обществото. Зелените политики, са част от дългосрочното опазване на околната среда. Затова за нас е важно да покажем, че бизнесът работи за намаляване на вредните емиси и е отговорен за бъдещето на нашата природа. Victoria Group® Hotels and Resorts, съвместно с KIA Motors Bulgaria се превърнахме в първата хотелска верига позволяваща прекосяването на България с електрически автомобил. Поставяйки зарядни станции във всяка една от дестинациите в които разполагаме с хотели в София, Пловдив, Пампорово, Слънчев бряг и Елените, ние създадохме условия за по-чиста околна среда. „Зеленото“ мислене показва зрелостта на бизнеса, с което променямене само средата, но даваме пример и на бъдещото поколение-нашите деца.“- това заяви Светослав Георгиев- директор продажби,маркетинг и развитие към Виктория груп при получаването на отличието. 


 В 16 категории се конкурираха компании от всички сфери на икономиката у нас. Участваха също общини, държавни предприятия, неправителствени организации и дори стартиращи компании. Освен отличията в основните категории бяха раздадени също и специални награди за Зелена иновация, Зелена инвестиция, Безхартиен офис и медийните призове Зелена медия и Зелено перо.


Като Най-зелена банка беше обявена Пощенска банка, а победител в категория Телекомуникации стана Теленор. С две отличия си тръгнаха Кока Кола България и Столичният електротранспорт.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола в Европа е ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


Горещ юлски следобед.

Държавен служител пуши бавно цигара пред учреждението.
Към него се приближава друг държавен служител и иска огънче.

Държавният служител му подава запалката и пита: „И ти ли не можеш да спиш?“

към хороскоп хороскоп

близнаци

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия