Заместник-министърът по транспорта, информационните технологии и съобщенията Георги Тодоров ще предложи преустановяване на аналоговия сигнал от 30 септември. За днес е свикано заседание на органа по цифровизация, на което той ще предложи аналоговият сигнал да бъде спрян на тази дата. Аналоговото телевизионно излъчване трябваше да бъде спряно от 1 септември, но се отложи, заради това, че конкурсът за избор на търговски вериги все още не е приключил. Вече са подписани договорите за доставка и разпространение на декодери за последните 3 района от страната, съобщи Тодоров. По думите му Агенцията за социално подпомагане е уведомена и от днес хората ще могат се снабдят с декодиращи устройства.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Президентът на САЩ Доналд Тръмп е ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днешният ден ви носи вдъхновение и желание за