Nokia представиха нов флип с индекс 2608, предназначен за употреба в CDMA мрежи. Корпусът на Nokia 2608 е изработен от гланцирана пластмаса, като в центъра на горния панел минава лента с LED индикатори, които сигнализират за постъпили обаждания и нови съобщения. В прес-рилийза фирмата акцентира преди всичко върху качествата на новия флип като стилен аксесоар, което подсказва ориентация към нежната половина на човечеството. Това впечатление още повече се засилва при вида на разцветките, в които е достъпен телефонът – розово, бяло и черно.
При свързване с PC чрез вградения microUSB порт, Nokia 2608 може да се използва и като модем. Телефонът използва мобилната платформа Series 40 и разполага с вграден web браузър. Присъстват и традиционните за евтините модели на Nokia фенерче и FM радио. Приятно радва наличието на 3.5 мм букса за слушалки. Продажбите на флипа се очаква да стартират през първото тримесечие на следващата година, като цената логично няма да бъде особено висока.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Президентът на САЩ Доналд Тръмп е ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Фокусът днес попада върху партньорските отношения и