Китаристът на групата Queen Браян Мей потвърдил слуховете, че през 2011 г ще се появи музикалният симулатор Guitar Hero: Queen.
Музикантът не разкри за какви платформи ще бъде издадена играта и кои песни на Queen ще бъдат включени. Мей е споменавал и по-рано за възможността да се направи пълноценна игра от поредицата Guitar Hero, посветена на Queen. Той спомена, че такъв проект се обсъжда, докато коментираше работата над Lego: Guitar Hero, в която се използват композиции на легендарната група. В поредицата Guitar Hero вече са излезли три игри, посветени на отделни групи: Guitar Hero: Aerosmith (2008), Guitar Hero: Metallica (2009) и Guitar Hero: Van Halen (2009). Поклонниците на Queen от няколко години се борят за създаването й и даже организираха онлайн-петиция. Музиката на групата няколкократно се появяваше в различни музикални симулатори. Освен това през 2009 беше издадена играта SingStar Queen, излязла за конзолите PlayStation 2 и PlayStation 3.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!