В неделя Биткойн стигна до най-ниската си точка от доста време насам - $31 227, което е по-малко от половината от стойността на криптовалутата от нейния пик на 14 април - $64 895,22. Атаката, която Китай започна в средата на миналата седмица, а САЩ продължи, се отрази и на другите криптовалути: Ether падна със 17% до $1905. Dogecoin се срина с 60%.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
През 2012г. един биткойн струваше само $12. А както пише в статията: "стойността на криптовалутата e стигнала до нейния пик на 14 април - $64 895,22." Което означава,че през месец Април 2021 г. един 3-4 стаен нов апартамент, 120 кв. най-скъпите столични квартали, в кв.Изток и кв. Лозенец е струвал около 4 биткойна ?!?! Дето баба ми навремето викаше :WOW !!! А сега след като биткойна се сгромоляса на 50% същия апартамент вече струва цели 8 биткойна !?!Вече не се знае до къде стига нормалното и от къде започва тихата в начало лудост в тези криптовалути. С един, единствен днешен биткойн, обезценен на половина, можеме да си напазаруваме 2 броя чисто нови, последен модел, икономични западноевропейски, корейски или японски автомобили или чешки шкоди.А и ще трябва да ни върнат и ресто от изхарчения един ,единствен бит-койн! :-). Спрямо 2012 г. цената на един биткойн се е вдигнала през Април 2021,точно 5408 пъти, което прави повишение с 540,800%(петстотин и четиредесет хиляди и осемстотин процента!?!? В тази напълно необяснима, явно умишлено завишена в астрономически величини, стойност няма нито логика, морал, нито икономическа коректност и каквото и да било икономическо обяснение.Най-логичното обяснение е, че днешния финансово-икономически свят страда от акутна финансова шизофрения,мегаломания, параноя и социопатия едновременно! Такова финансово "чудо" никога не е имало до сега на Света от както съществуват парите, т.е. от около 2572 години до днес!Най -близкото,като налудничави в цифрови размери сравнение е с т.н. Ваймарска хиперинфлация с германските марки през 1923 г.Когато един щатски долар се е разменял срещу 4,200,000,000,000 ( 4,2 трилиона!) германски марки! Та и с криптовалутите е същата работа, само че сега реципрочно всички световни валути са се "обезценили" и то 'астрономически', спрямо тези пръкнали се от виртуалната 'нереалност", невидими и реално не съществуващи "фиатни инструменти".Които се намират някъде в неизвестността в интернетното пространство. Ами ако по някаква причина спре тока за месеци или години, какво става с криптовалитите? Дедо ми казваше: "ОкО да види, рЪка да пипне!"
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!