Бившият наставник на Левски Емил Велев заяви, че е етично, ако нападките на Гонзо са адресирани към него, предаде БГНЕС. Велев, който бе гост в Актуално студио "Дерби" добави, че би бил много щастлив в случай, че "сините" елиминират Дебрецен и се класират за групите на Шампионската лига. "Според мен Левски има реални шансове да изненада Дебрецен като гост. Не е тайна, че "сините" играят по-добре навън. Ще бъда много щастлив ако Левски успее да отстрани съперника си и влезе в груповата фаза за Шампионската лига. Всичко е възможно във футбола, той за това е интересен. На "Герена" Дебрецен игра стегнато и грамотно с ясната цел да вкарат гол и дори успяха да отбележат два. първият гол изненада всички, а след него "сините" не можаха да уцелят верния ритъм", сподели Кокала. Специалистът изкритикува остро поредната издънка на Юсеф Рабех. "Рабех е добър футболист, но държанието му е недопустимо. Мароканецът бе с последно предупреждение докато аз бях треньор на Левски, така че сами си направете изводите, какво щеше да го сполети. той нямаше да намери място в отбора, независимо с кого играем", допълни бившият треньор на "сините". Велев разкри, че истинската причина да не бъдат привлечени Жоб и Макриев е, че Батков не е бил съгласен с финансовите условия. "Причината Жоб да не подпише с Левски е, че Батков не беше съгласен с финансовите условия. Той пристигна преди мача с Черно море и бе видимо уморен. Аз му казах, че няма да играе днес в мача и утре ще тренира. После ми се обади собственикът на клуба Тодор Батков и ми каза, че не е съгласен с финансовите изисквания на футболиста. Според мен най-добрият вариант щеше да бъде да привлечем Макриев, но Батков отново не бе съгласен с финансовите параметри на играча. Иначе на ниво клуб - клуб се бяхме разбрали", каза Кокала. "Нямам никаква вина, че Зайков отиде в ЦСКА. Аз му предложих първи професионален договор, след което станаха всички промени и впоследствие, разбрах че е преминал в ЦСКА срещу 6 000 лева. Решението за Цачев също ме учуди. Цачев е играч, който от две положение, отбелязва един гол. С Гонзо не сме влизали в конфликт никога. нормално е да съм ядосан и обиден след като бях уволнен. Годината бе напрегната, отборът беше млад. Направих Левски шампион и победихме преките си конкуренти и накрая ме уволниха. Имам да получавам една неустойка за три месеца. Все още се водя на работа в Левски, но тепърва предстои да говоря с Тодор Батков, какво е бъдещето ми в отбора и дали въобще имам такова. Батков ми предложи поста на главен мениджър. Имах оферти от други клубове, но вече нямам. След като проведа разговора с Батков, ще се разбере, какво ще става”, коментира Велев, цитиран от БГНЕС.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!