Румънският гранд Стяуа ще изиграе следващите си два домакински мача от Лига Европа без публика, след като УЕФА наказа тима заради обидни плакати, показани от феновете по време на мач, информира БГНЕС.
Собственикът на клуба Джиджи Бекали обяви още, че европейската централа е наложила и глоба от 30 000 евро, но той се опасява, че първото наказание може да излезе много по-солено. Той заяви: "С тази глоба, загубата на приходи от билети и разходите, санкцията ще нарасне до 700 000 евро". Румънският тим бе наказан, след като феновете на Стяуа развяваха банери с обидно съдържание към съперника във втория предварителен кръг на Лига Европа - Уйпещ (Будапеща). Стяуа започва да изтърпява своето наказание от мача със Сейнт Патрик от Ирландия на 20 август в плейофите на Лига Европа.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед