Трима футболисти на Локомотив (Горна Оряховица) са с положителни тестове за COVID-19, пишат от клуба във фейсбук. Малко по-рано днес стана ясно, че и играч на Царско село се лекува коварното заболяване, предаде БНР.
"Днес, 03 юли 2020 г., във връзка с разпореждане на БФС бяха извършени тестове на футболистите и треньорския щаб на ОФК Локомотив (ГО) за COVID-19. Трима от играчите на представителния отбор са дали положителни проби. Според разпорежданията на РЗИ-В. Търново те са карантинирани. Ръководството на клуба е в непрекъсната връзка с момчетата и техните семейства. Треньорският щаб и играчите на ОФК Локомотив (ГО) пожелават бързо възстановяване на тримата футболисти!
Всички останали служители, футболисти и треньорския щаб на ОФК Локомотив (ГО) са с отрицателни резултати!", съобщават от клуба.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?
Професионалните ангажименти и кариерното развитие ще