Ансамбълът на България спечели два златни и един бронзов медал на турнира от Световната купа по художествена гимнастика в Ташкент (Узбекистан).
Тимът в състав Вая Драганова, Женина Трашлиева, Петя Борисова, Елена Георгиева, София Иванова и Биляна Везирска стана шампион на финала на композицията с пет обръча вчера. Ансамбълът имаше известни неточности в изпълнението си, но получи най-високата оценка от 29,750 точки. На второ място завършиха домакините от Узбекистан с 26,900 точки, следвани от Казахстан с 24,000 и Азербайджан с 21,900 точки.
Българският ансамбъл, който взе златото и в многобоя, допусна много грешки в съчетанието с три ленти и две топки и остана на трета позиция от четири тима с оценка 23,500 точки. Шампион в този финал е Узбекистан с 28,850 точки, а сребърните медали спечелиха гимнастичките от Казахстан с 24,200 точки.
Българският ансамбъл беше воден от старши треньора Весела Димитрова и от помощник-треньора Михаела Маевска в Ташкент.
Съдия за България беше Християна Тодорова, а Мария Петрова беше Технически делегат на ФИГ.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!
Фокусът днес попада върху партньорските отношения и