Бившата водачка в световната ранглиста Мария Шарапова ще изиграе прощален мач пред родна публика.
Двубоят ще бъде в Санкт Петербург, а нейна съперничка в него ще бъде друга рускиня – Елена Веснина, с която са добри приятелки. Първоначално мачът трябвало да се проведе през май, но заради пандемията от коронавируса се наложила промяна.
„Искахме да направим прощаването в Москва, но беше трудно да намерим подходящо място. Затова се спряхме на Санкт Петербург и зала „Сибур Арена“, обясни Шарапова.
Носителката на пет титли от Големия шлем и бивша приятелка на Григор Димитров се оттегли от тениса на 26 февруари с прочувствено писмо.
Последният турнир, в който трябваше да играе 32-годишната блондинка от Няган, беше точно в Санкт Петербург от 8 февруари тази година. В последния момент тя се отказа заради болки в рамото, предаде БНР.
Снимка: Getty Images/Guliver
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази