Американката ще участва в турнира за смесени отбори Хопман Къп в Пърт, Австралия. Нейн партньор в надпреварата, която стартира през януари, ще бъде Джак Сок. „Турнирът в Пърт е наистина страхотен и смятам, че е напълно нормално и логично отново да участвам там”, заяви 34-годишната американка.
За последно Уилямс игра през септември – на Откритото първенство на САЩ, където загуби на полуфиналите от Роберта Винчи, пропускайки възможността да спечели и четирите титли от Големия шлем в рамките на една календарна година. На Хопман Къп, Серина ще опита да завоюва трета титла от надпреварата, след успехите й през 2003 година с Джеймс Блейк и през 2008 година и с Марди Фиш. В последното издание на турнира, с партньор Джон Иснър, Уилямс стигна до финала, в който обаче американската двойка загуби с 1:2 победи от поляците Агнешка Радванска и Йежи Янович. „Бяхме много близо до успеха в последното ни участие. Затова съм много развълнувана от факта, че отново ще играя там. За мен Хопман Къп се явява страхотна подготовка за Аустрелиън Опън”, допълни още лидерката в световната ранглиста.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед