Отборът на Сакраменто Кингс с Александър Везенков в състава си загуби от Ню Орлиънс Пеликанс с 117:127 в четвъртфинал от новосъздадения турнир на НБА - In-Season. Българинът записа едва 6 минути на паркета и се отчете с 2 борби, като извърши и две нарушения.
Сакраменто не се възползва от домакинското си предимство и силното начало, довело до аванс от 15 точки още в средата на първата четвърт. Публиката в Голдън 1 Сентър стана свидетел на бърз обрат в полза на гостите, които спечелиха всяка от другите три части и продължават към полуфиналите.
Ди'Аарън Фокс вкара 30 точки за Сакраменто, а Домантас Сабонис направи трипъл-дабъл. Литовският център завърши с 26 точки, 13 борби и 10 асистенции, но това не беше достатъчно за успех на кралете. Добро включване от пейката направи Малик Монк (21 точки, 3 борби, 5 асистенции). За победителите Брандън Инграм завърши с 30.
На полуфинала Ню Орлиънс чака победителя от мача между Лос Анджелис Лейкърс и Финикс. Бостън също се класира за полуфиналите след успех със 122:112 срещу Индиана и чака победителя от мача между Милуоки и Ню Йорк Никс.
Финалната четворка на турнира ще се проведе от 7 до 9 декември в Лас Вегас. Всички срещи от него, с изключение на финала, важат и за редовния сезон в НБА.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Президентът на САЩ Доналд Тръмп е ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия