Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни и мениджърът на Евертън Дейвид Мойс спечелиха наградите за най-добър играч и мениджър във Висшата лига през месец януари, информира БГНЕС.
Рууни се показа като истински лидер на отбора в последния месец, като най-ярко бе представянето му срещу Хъл Сити, когато той отбеляза и четирите гола за категоричната победа на "червените дяволи" с 4:0. Нападателят вкара общо шест гола през месеца и вече има 20 от началото на кампанията, като е изиграл 23 срещи. Рууни печели наградата за пети път в кариерата си, толкова признания има и Стивън Джерард от Ливърпул. Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс измъкна своя тим от кризата и след девет двубоя без загуба "карамелите" се намират в средата на подреждането в Англия. Това е шеста награда в кариерата на специалиста.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днес ще искате да разберете как ежедневните ви усилия