Звездата на Манчестър Сити Робиньо заяви, че няма никакви проблеми между него и партньора му в атака Крейг Белами.
Двамата се скараха в съблекалнята след загубата на Сити от Портсмут, но въпреки това бразилецът твърди, че няма никакви проблеми между двамата. "Определено не ми харесват разправиите в съблекалнята, но това което се случи беше незначително. Навсякъде по света може да се случат неприятни спорове между съотборници след загуба и след това бързо да бъдат забравени. В нашата кавга Белами ми каза, че не съм се пласирал добре, когато е бил в добра позиция, но това е решение, което се взема на момента от играча. И двамата си крещяхме, нормално и двамата сме с буен темперамент. След разправията аз бях наистина разстроен. Треньорът говори и с двама ни и всичко спря до там. Сега в съблекалнята всичко е ОК", каза Робиньо.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
През целия ден вниманието ви ще се връща отново и